Concord Gayrimenkul
Satış ve Kiralamada Tek Yetkili

Açık Havuz

Daha güzel bir hayata kulaç atarken günün tüm yorgunluğundan kurtulacaksınız.

7/24 Güvenlik

7/24 özel güvenlik ve kameralı sistem sayesinde; siz ve aileniz, La Bonita’da her zaman huzurlu ve güven içinde yaşayacaksınız.

Fitness Center

Güne daha zinde başlamak ve sağlıklı yaşamak, artık elinizde, sitenizde…

Modern Yaşam

Geniş ve konforlu yaşam alanları, ferah ve aydınlık mimarisi, rengarenk peyzajı ve zengin sosyal olanaklarıyla La Bonita, her açıdan çok güzel ve çok keyifli bir hayata sizi çağırıyor

yazi-26
logo-2

Mektebim Koleji ve İZBAN’ın hemen yanında; Katip Çelebi Üniversitesi ve Kent Hastanesi’ne yürüyüş mesafesinde bulunan La Bonita, tüm güzellikleriyle sizi bekliyor. Otoyol bağlantısı ile Foça, Çeşme, Kuşadası gibi turizmin gözde merkezlerine ulaşım kolaylaşıyor.

Rezidans konseptinde, yüzme havuzlu, ‘fitnes center’lı La Bonita’da “ilk fiyat avantajlarıyla” daire sahibi olmak için şimdi başvurun!

Erişen İnşaat güvencesiyle ister oturum, ister yatırım amaçlı olsun; ön-lansman fırsatlarıyla tüm güzellikler sizin olsun!

projeler-label
logo-2

Birbirinden kaliteli, avantajlı ve kazançlı diğer La Bonita Projelerini de incelemeyi unutmayın!

Erişen İnşaat güvencesiyle ister oturum, ister yatırım amaçlı olsun; ön-lansman fırsatlarıyla tüm güzellikler sizin olsun!

concordlabel
logo-2

Birbirinden kaliteli, avantajlı ve kazançlı diğer La Bonita Projelerine Concord Gayrimenkul ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Concord Gayrimenkul, La Bonita Projeleri ve Erişen İnşaat Projeleri’nin tek yetkili Kiralama ve Satış Temsilcisidir.